Zawsze przy Tobie!

Ktoś kiedyś stwierdził, że artykuły są w gazetach, a na bloga internetowych mogą być jedynie wpisy. Więc tekst okraszony tytułem: “Zawsze przy Tobie” będzie wpisem na blogu power-banki.edu.pl o baterii zewnętrznej, dla której znajdzie się miejsce nawet w małej damskiej torebce.

Model PB39 marki Green Cell to power bank, o którym mowa w tych wypocinach. PB39 charakteryzuje się przede wszystkim niewielkimi wymiarami, które wynoszą 2 x 9 cm oraz wagą na poziomie 70g. Dzięki temu bez problemu zmieści się nawet w najmniejsze damskiej torebce. Pojemność power banku pozwala jedynie na doładowanie naszego smartfona w awaryjnej sytuacji, gdy chcemy wykonać ważne połączenie, a akumulator naszego telefonu jest na wyczerpaniu. Czym jeszcze może pochwalić się ten model ?

Warto wspomnieć przede wszystkim o szeregu zabezpieczeń, które chronią zarówno power bank jak i urządzenie, które jest ładowane. Wśród tych elementów znajdują się:

  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe – zasianie zostanie odcięte w przypadku wykrycia zwarcia na zaciskach wyjściowych,
  • zabezpieczenie termiczne – przerwanie ładowania w przypadku przegrzania,
  • zabezpieczenie prądowe i napięciowe – zapewnia stabilną pracę, chroni przed nagłymi skokami napięcia oraz natężenia,
  • zabezpieczenie przeciw przeładowaniu i rozładowaniu – przerywa proces ładowania w sytuacji kiedy poziom naładowania akumulatora jest zbyt niski. Wydłuża to żywotność i skuteczność ogniw.

Z elementów jakie znajdują się na wyposażeniu tego powerbanku, powinniście jeszcze wiedzieć o:

  • litowo-jonowych ogniwach Green Cell o pojemności 2600mAh
  • tym, że powinien być ładowany za pomocą standardowej ładowarki sieciowej o parametrach 5V i 1A
  • jest wykonany z wytrzymałego aluminium w połączeniu z trwałym tworzywem sztucznym ABS

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem power banku Pb39 marki Green Cell to zapraszam do odwiedzenia sklepu internetowego Świat Baterii którego ofertę Power Banków znajdziecie pod adresem https://swiatbaterii.pl/pl/6-power-banki. W asortymencie tej platformy sprzedażowej znajdziecie pozostałe modele power banków sygnowanych zielono czarnym logotypem Green Cell oraz wiele wiele innych produktów.

 

Posted in Green Cell, Power bank and tagged , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *