Producenci

Na polskim rynku baterii zewnętrznych do różnego rodzaju urządzeń mobilnych jest wielu producentów, którzy dostarczają te nowoczesne rozwiązania. Na łamach naszego bloga postanowiliśmy przedstawić Wam, dwie najciekawsze naszym zdaniem marki, które oferują bardzo ciekawe  rozwiązania. Obaj producenci oprócz samych banków energii oferują wiele innych produktów, jednak nie jest to tematem przygotowanego przez nas artykułu.

Power bank – Green Cell

Green Cell to marka, która opiera swoje produkty na innowacyjnych technologiach oraz wysokiej jakości komponentach użytych podczas procesu produkcji. Specjalizują się w power bankach różnych pojemności, bateriach do laptopów, zasilaczach oraz ładowarkach do komputerów przenośnych. W ciągle rozwijanej ofercie można również spotkać baterie do telefonu komórkowego, smartfona, akumulatory do aparatów fotograficznych oraz ładowarki. Produkty sygnowane logiem Green Cell obecne są również wśród akumulatorów do elektronarzędzi. Asortyment tej marki znają również użytkownicy odkurzaczy bezprzewodowych, którym padły akumulatory.

power bank green cell

Misja Green Cell

Idea towarzysząca założycielom tej marki była bardzo prosta, chcieli oni dostarczyć konsumentom produkty jak najwyższej jakości w porównaniu z przestępną ceną. Dzięki temu zachowali oni odpowiednią proporcję, co przełożyło się na niezwykłą renomę wśród użytkowników, którzy zakupi ich produkty.

Power bank – Romoss

Romoss to to globalna marka zorientowana na technologię, która umożliwia dostarczanie nowoczesnych rozwiązań ładowania. Specjalizują się w bankach energii, ładowarka samochodowych oraz zasilaczach do urządzeń mobilnych. Dzięki ciągłej innowacji oraz stosowaniu nowoczesnych technologii Romoss dostarcza wysokiej jakości produkty w ponad 40 krajach na całym świecie.

power bank romoss

Misja Romoss

Założyciele tej marki od samego początku starają się wywiązywać z zobowiązań wobec Klientów. Oferują im innowacyjną technologię, oszczędność energii oraz doświadczenie, dzięki którym Klienci otrzymują rozwiązania, które wpływają na udogodnienia dnia codziennego.

Power bank – gdzie kupić?

Asortyment obu producentów w swojej bogatej i ciągle rozwijanej ofercie posiada sklep internetowy www.swiatbaterii.pl. Jest to nowoczesna platforma sprzedażowa, za pośrednictwem, której można dokonać zakupu różnego rodzaju baterii, akumulatorów, ładowarek czy zasilaczy do swoich urządzeń elektronicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *