Power bank – ranking

Redakcja naszego bloga postanowiła podzielić się z Wami stworzonym przez nas rankingiem baterii zewnętrznych o najpopularniejszych pojemnościach sprzedawanych na rynku. W rankingu zostały uwzględnione produkty marek Green Cell oraz Romoss, które spełniała przedstawione przed nimi wymagania odnośnie objętości akumulatorów. Prezentowane przez nas urządzenie, to banki energii, które przeznaczone są zarówno do telefonów komórkowych, smartfonów jak i tabletów czy innych urządzeń mobilnych.

Power bank ranking

power bank ranking

Green Cell PB04

power bank ranking

Green Cell PB08

power bank ranking

Romoss Solo5

power bank ranking

Romoss Sailing 6

Pojemność 2600mAh 5200mAh 10000mAh 20800mAh
Napięcie  5V 5V  5V  5V
Natężenie  1A  1A  2.1A / 1A  2.1A / 1A
Wymiary  96x24x22,5mm  87x42x22,5mm  138x62x21,5mm  160x81x22,5mm
Waga  70g  110g  296g  452g
Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem  Tak  Tak  Tak  Tak
Zabezpieczenie przed przeładowaniem  Tak  Tak  Tak  Tak

Wybrane przez naszą redakcje power banki to produkty dostępne w bogatej i ciągle rozwijanej ofercie sklepu internetowego Świat Baterii, który specjalizuje się w różnego rodzaju bateriach, akumulatorach, zasilaczach oraz ładowarkach do urządzeń elektronicznych. Prezentowane produkty w zależności od swojej pojemności, przeznaczone są do różnych telefonów komórkowych, smartfonów czy tabletów.

Green Cell – power bank

Green Cell PB04

Najmniejsza bateria zewnętrzna, zarówno pod względem pojemności jak i wymiarów, w naszym zestawieniu. Posiada zaawansowaną elektronikę zabezpieczającą przed głębokim rozładowaniem oraz przeładowaniem. Sprawdza się idealnie przy telefon komórkowych i smartfonach, które posiadają baterie o nie wielkiej pojemności.

Green Cell PB08

PB 08 podobnie jak mniejszy model PB 04 posiada zaawansowaną elektronikę zabezpieczającą przez głębokim rozładowaniem oraz przeładowaniem. Oba modele różnią się między sobą jedynie pojemnością oraz rozmiarem.

Romoss – power bank

Romoss Solo 5

Doskonale nadaje się do ładowania telefonów komórkowych, odtwarzaczy MP3 oraz MP4. Posiada 2 porty USB, które pozwalają na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Zapewnia szybkość ładowania porównywalną z ładowarkami sieciowymi.

Romoss Sailing 6

Sprawdza się przy ładowaniu telefonów komórkowych, smartfonów, odtwarzaczy MP3, MP4 oraz tabletów innych urządzeń mobilnych, które posiadają baterie o dużej pojemności. Posiada wbudowane ogniwa marki Samsung, które gwarantują niezawodność i długi czas pracy. Podobnie jak Solo 5 wyposażony jest w 2 porty USB, które pozwalają na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Czas ładowania urządzeń z wykorzystaniem power banka Sailing 6 jest porównywalna z ładowarkami sieciowymi.

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *