Power bank PB34 – Green Cell Pro

Power bank PB34 należy do serii baterii zewnętrznych Green Cell Pro, które charakteryzują się jeszcze większą wytrzymałością i wydajnością w porównaniu z bankami energii serii Green Cell. Power bank model PB34 to urządzenie, które jest bardzo proste w obsłudze. Wystarczy, że użytkownik jedną stronę przewodu USB wepnie do wbudowane gniazda w obudowie baterii zewnętrznej, a drugą stronę podłączy do wybranego urządzenia przenośnego. Aby uruchomić ładowanie nie trzeba nic klikać, dzieje się to automatycznie.

Power banki PB34 serii PRO, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologiczne ogniw wykonanych w technologii litowo – polimerowe osiąga pojemność, aż 5600mAh przy niezwykle kompaktowych wymiarach. Grubość urządzenia sygnowanego logiem Green Cell to tylko 11mm. Obudowa power banka została wykonana z aluminium, w dodatku każdy element jest tak skonstruowany aby być w 100% dopasowany do całości. Oprócz niewielkich wymiarów oraz wysokiej jakości wykonania, power bank PB34 serii Green Cell PRO charakteryzuje się również oryginalnym designem, który zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta.

W zestawie wraz z baterią zewnętrzna PB34 serii Green Cell PRO, znajduje się uniwersalny kabel, który gwarantuje wysoką kompatybilność z urządzeniami do których ma być podłączony. Warto również wspomnieć o tym, że ten przewód niweluje konieczność noszenia kilku kabli dla różnego rodzaju urządzeń mobilnych. Oprócz tego przewód dołączony do power banka PB34 może jednocześnie ładować kilka urządzeń mobilnych.
power bank

Power bank PB34 Green Cell PRO

Urządzenie wyposażone jest w wysokiej klasy zabezpieczenia, które gwarantują stabilne i długotrwałe działanie:

  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe – power bank automatycznie odetnie zasilanie i przerwie ładowanie w przypadku zwarcia na zaciskach wyjściowych
  • zabezpieczenie termiczne – specjalny układ elektroniczny przerywa ładowanie w przypadku przegrzania, chroniąc ogniwa przed uszkodzeniem
  • zabezpieczenie prądowe i napięciowe – chroni przed nagłymi skokami napięcia oraz natężenia, gwarantując stabilną i nieprzerwaną pracę oraz pełne bezpieczeństwo dla Twoich urządzeń mobilnych
  • zabezpieczenie przeciw przeładowaniu i rozładowaniu – czuwa nad właściwymi wartościami naładowania oraz przerywa ładowanie, gdy poziom baterii jest zbyt niski.

Wszystkie te wymienione zabezpieczenia zastosowane są po to, aby zagwarantować optymalne parametry pracy i maksymalnie wydłużyć żywotność i skuteczność ogniw.

Power bank Green Cell można naładować za pomocą standardowej ładowarki micro USB o maksymalnym natężeniu 1A, która dostępna jest w zestawie z większością smrtfonów. Równocześnie power bank oferuje maksymalny prąd wyjściowy na poziomie 2.1A. Dzięki temu możliwe jest szybkie ładowanie dużych urządzeń typu tablet czy phablet.

Power bank PB34 Green Cell PRO przeznaczony jest do zasilania różnego rodzaju urządzeń mobilnych, m.in.: telefonów komórkowych, smartfonów, nawigacji GPS, tabletów, odtwarzaczy MP3, MP4, PMP oraz konsoli przenośnych i innych urządzeń, które posiadają możliwość podłączenie baterii zewnętrznej.

Green Cell PRO PB34 – gdzie kupić?

Oficjalnym dystrybutorem marki Green Cell w Polsce jest sklep internetowy Świat Baterii, który w swojej ofercie posiada wszystkie produkty oferowanego przez tego producenta. Oprócz power banków serii PRO, dostępne są również baterie i zasilacze do laptopów, baterie do telefonów komórkowych, akumulatory i ładowarki do aparatów fotograficznych, akumulatory do elektronarzędzi i wkrętarek oraz baterie do odkurzaczy bezprzewodowych.

Posted in Green Cell, Power bank and tagged , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *