power bank do iphone 4

Power bank do iPhone 4, 4s

Od pewnego czasu spotykamy się z sytuacjami w których zgłaszają się do nas użytkownicy, który narzekają na baterie znajdującej się w iPhone 4 jak i 4S. Wiele osób zastanawia się na wymianą smartfona na na nowy ze względu na to, że telefon nie jest w stanie spokojnie przepracować całego dnia na akumulatorze. Jest jedna również grupa osób, która nie zamierza zmieniać swojego iPhone na inny telefon.

Na przeciw tej sytuacji wyszła marka Green Cell, która wprowadziła na rynek power bank do iPhone 4/4S. Nowe urządzenie zakładane jest na tylną cześć obudowy telefon. Po wykonaniu kilku prostych ruchów jesteśmy w stanie wyposażyć nasz telefon w baterie zewnętrzną, dzięki której będziemy mogli się cieszyć z wydajnego użytkowania naszego telefonu.

Obudowa power bank do iPhone 4/4s została wykonana z najwyższej jakości tworzywa ABS. Materiał ten charakteryzuje się dużą udarnością, twardością oraz odpornością na zarysowania. Tworzywo ABS jest jednym z niewielu tworzyw, które można pokryć warstwami metalicznymi podczas obróbki galwanicznej. ABS można również spotkać jako obudowa aparatury elektronicznej, sprzętu AGD, elementy samochodów (kratownice, przyciski, armatura wewnętrzna, nadkola), sprzęt sportowy, elementy broni palnej, elementy mebli, galanteria ozdobna oraz jako materiały eksploatacyjne dla drukarek 3D.

Power bank do iPhone 4/4s marki Green Cell dostępny jest w kolorach:

Poszukujesz power bank do iPhone 4/4s? Odwiedź sklep internetowy Świat Baterii, gdzie znajduje się bogata i ciągle rozwijana oferta baterii zewnętrznych do urządzeń mobilnych. Nie wiesz jaki power bank do iPhone 4/4s będzie odpowiedni? Skontaktuj się ze specjalistami z działu handlowego tego sklepu internetowego, którzy pomogą Ci w zakupie odpowiedniego rozwiązania do Twoich potrzeb.

Posted in Green Cell, Power bank and tagged .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *